Loading...
MS ELITE C500
Disponueshmëria: Asnjë
40.00 55.00
Përfshirë TVSH-në

Prodhuesi
Kingji
Materiali
Weed
Transporti
Falas
Disponueshmëria
Në stok
Sasia
Blej

0.0
Vlerësimi i përgjithshëm
0.0 mesatare bazuar në 0 vlerësime

5

4

3

2

1


Vlerësimet e fundit

0 vlerësime për këtë produkt

Përshkrimi i produktit:

Seti i lojrave MS ELITE C500 përmban gjithçka që ju nevojitet për një përvojë të plotë të lojërave. Tastiera, maus, kufjet dhemauspad që vijnë në këtë grup janë të koordinuara vizualisht dhe do të përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo cep të lojës.

Set lojërash MS ELITE C500 4in1; Tastiera: RGB; 1.5 m; Maus për lojëra 7D: 800/1600/2400/3200 dpi, 7 ngjyra, 1,5 m; Kufjet: 20Hz-25kHz, ndjeshmëria t 105dB±3dB, mikrofoni: -42dB±3dB, ndriçimi LED, 1.5m; Baza: 300x250mm, trashësia: 3mm, kundër rrëshqitjes.

Produkte të ngjashme

Shikoni disa produkte nga e njejta kategori:

MS ELITE C500
40.00 € 55 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
Intel Core i5-12600k
359.99 € 399.99 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
MSI GeForce RTX4080 VENTUS 3X OC 16GB
1,649.99 € 1799.99 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
Palit GeForce RTX™ 3050 Dual 8GB
350.00 € 400 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
Intel Core i7 12700KF
429.99 € 474.99 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
ZOTAC GeForce RTX 2060 6GB GDDR6
320.00 € 360 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
Intel Core i7-11700F
364.99 € 410 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin
Biostar Nvidia GeForce GTX 1650 SUPER 4GB
250.00 € 300 €
Përfshirë TVSH-në
Shiko produktin